Úterý, 2 února, 2021
Domů News Nové produkty Double Cross Vodka

Double Cross Vodka

Double Cross Vodka je nejen krásný a luxusní dárek, ale i velmi kvalitní a chutný nápoj. Je to zejména díky náročnému technologickému postupu, který se při výrobě používá.

Double Cross Vodka je vyráběna z pečlivě vybírané pšenice a pramenité podtatranské vody, je 7x destilovaná, 7x filtrovaná, poslední fáze filtrace se děje přes diamantový prach. Právě díky své výjimečné receptuře získala jako první a zatím jediná v historii světové soutěže destilátů v San Francisku zlatou medaili za chuť a design zároveň. Dnes se prodává v luxusních restauracích a barech na Manhattanu. Na trhu je od září roku 2008.

Za celou myšlenkou stojí skupina amerických zkušených podnikatelů, kteří oslovili svého přítele na Slovensku Jiřího Drobu, aby jim pomohl při výběru vhodného výrobce v regionu střední a východní Evropy. Přes náročné výběrová kritéria se dostalo jen pár firem a mezi nimi i Slovenská firma Gas Familia, s.r.o. ze Staré Ľubovňe. Právě ta překvapila špičkovou technologií, ale i podnikatelskou vizí a ochotou vložit se do tohoto nového projektu, díky čemuž se stala vítězem.

Historie Slovenska natolik oslovila amerických podnikatelů, že se ji rozhodli při výběru názvu i designování láhve využít. Proto nese název Double Cross – volný překlad dvojkřížem, logo v moderní úpravě dvojkříže a podmanivé verše básní Slovenských velikánů Hollého, Chaloupku a Sládkoviča.

Dnes můžete tuto delikatesu ochutnat i na Slovensku. Od prosince 2009 je dostupná v limitované edici 10.000 lahví.

Zdroj: doublecrossvodka.com

Předchozí článekRozumíte pozvánce?
Další článekHistorie čaje

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Most Popular

Recent Comments