Čtvrtek, 23 června, 2022

Handpresso

Jednoduchý přístroj, jen o málo větší než kapesní nůž, Vám pomůže připravit kvalitní espresso podle Vašich představ téměř kdekoliv.

HANDPRESSO WILD expandoval v průběhu jednoho roku do 15 zemí světa a s počtem prodaných kusů 70 000 se stal lídrem na trhu. Kávovar nepotřebuje externí připojení ani baterie, a tím umožňuje spotřebiteli vychutnat si svůj šálek kvalitní kávy nejen doma, ale i v kanceláři, hotelovém pokoji, či dokonce v kempu. Váží jen 460 gramů, proto není problém zařadit ho mezi cestovní zavazadla.

Snadnou obsluhu přístroje zvládne každý- stačí naplnit nádobku kávou, vlít do rezervoáru horkou vodu a zašroubovat. Tlak se vytvoří napumpování rukojetí, ve které je píst pumpy a espresso je hotové.

Mimořádně funkční a přitažlivý design výrobku byl oceněn na několika prestižních světových soutěžích (IF, observeurdesign, Formland, Table & Cadeaux).

Dostupné je také outdoorové provedení, které obsahuje: kávovar HANDPRESSO WILD, 4 nerozbitné šálky, termoláhev – 300 ml, dva ubrousky a stylové pouzdro.

Zdroj: handpresso.com

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments