Úterý, 13 prosince, 2022
HomeNezařazenéVšeobecné podmínky používání portálu gastrostar.cz

Všeobecné podmínky používání portálu gastrostar.cz

PODMÍNKY UŽÍVÁNÍ

Podmínky užívání gastronomického internetového portálu GastroStar.cz


Obecné

Provozovatel ustanovuje tyto podmínky pro užívání portálu pro všechny uživatele, které portál či jeho části navštíví. Vstupem na portál či jeho části uživatel souhlasí s podmínkami užívání gastronomického internetového portálu GastroStar.cz.

Publikování obsahu portálu

Publikování veškerého obsahu portálu (texty či jejich části, fotografie, loga, obsah databází atd.) je bez písemného povolení provozovatele zakázáno, obsah portálu je majetkem provozovatele.

Ochrana osobních údajů

Provozovatel se řídí platným zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb. Osobní údaje poskytnuté uživateli považujeme za důvěrné a nejsou zveřejňovány či předávány dalším stranám bez souhlasu uživatele. Za důvěrné nemusí provozovatel považovat údaje zveřejněné dobrovolně např. při účasti v soutěžích či průzkumech. Provozovatel si vyhrazuje právo mapovat pohyb uživatele na portále a shromažďovat data o návštěvnosti jednotlivých částí obsahu či statistiky návštěv jednotlivých reklam. Tyto údaje využívá provozovatel pro propagaci portálu třetím stranám v celkovém souhrnu, bez konkrétních údajů (jména, adresy).

Provozovatel nenese odpovědnost při ochraně osobních údajů v případě, kdy uživatel poskytne svá osobní data veřejně na portále, například zveřejněním v diskusním fóru.

Na webových stránkách portálu gastrostar.cz se zobrazují reklamy poskytované reklamními společnostmi třetí strany. Tyto společnosti mohou používat údaje (nikoli však jméno, adresu, e-mailovou adresu a telefonní číslo) o vašich návštěvách tohoto webu k poskytování reklam na zboží a služby, které vás zajímají.

Odpovědnost provozovatele

Provozovatel získává části obsahu portálu od dalších stran a z veřejných zdrojů, proto neručí za správnost a úplnost informací na portálu.

Provozovatel nenese odpovědnost:
– za obsah dalších webových stránek, které lze navštívit prostřednictvím portálu.
– za obsah diskusních fór, příspěvků, inzerce a reklamy a vyhrazuje si právo nevhodný obsah z portálu odstranit.
– za případnou škodu související s užíváním portálu či jeho obsahu.

Pokud s těmito podmínkami nesouhlasíte, opusťte naše stránky.

Provozovatel si vyhrazuje právo podmínky kdykoliv změnit.

Previous article
Next article
RELATED ARTICLES

Churro

Banh gio

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments